Hakkımızda

Özpınar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş

60 yıllık tecrübesiyle Malatya Bölgesinde onlarca bayiye ulaşan Özpınar Gıda, bakliyattan yağa,kişisel bakım ürünlerinden kahvaltılık ürünlere, içecekten paket gıdalara kadar, titizlikle çeşitlendirilmiş ve kalibrelendirilmiş tüm çeşitlerini Özpınar Gıda güvencesi ile sunuyor. Türkiye’deki ve dünyadaki ürün tedarikçilerini özenle seçen ve en kaliteli ürünleri tüketiciye el değmeden ulaştıran Özpınar Gıda’nın Malatya Yeşilyurtta 12.000 m2 genişliğinde modern bir depo ve şirket binası bulunmaktadır.

Eğitimli ve tecrübeli personeliyle çalışan Özpınar Gıda tesislerinde, özenle seçilmiş tüm ürünler, Avrupa Birliği gıda standartlarına uygun bir ortamda, son teknoloji kullanılarak Malatya’nın dört bir yanındaki tüketicilerine market, süpermarket, bayi ve toplu tüketim firmaları aracılığıyla ulaştırılıyor.

Özpınar Gıda’nın bu başarısının ardında üretimden dağıtıma her kademede müşteri memnuniyetini öncelikli kılan, kalite ve gıda güvenliğinden taviz vermeyen bir politika izlemesi yatıyor.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ve hizmet ettiğimiz toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan hizmeti ve beklentilerini karşılayan, hizmeti sürekli iyileştiren bir çizgiye bağlı kalarak, yaptığımız herşeye yeni değerler eklemektir.

Misyon

Başarı odaklılığı ve takım çalışmasına inanan, müşteri memnuniyeti dürüstlük ve yüksek ahlak, aile olmak ve sektörde sürekli gelişmeyi sağlamak ve lider şirket olmayı kendisine edinmiştir.

Vizyon

Bölgemizde en iyi dağıtım sistemine sahip olmak ve öyle tanınmak